Informace a podporaZákaznická samoobsluha

Od 1.4.2015 spouštíme nový portál zákaznické samoobsluhy. Na adrese klient.aagneth.cz si může každý zákazník dle potřeby měnit nastavení svých služeb a fakturačních údajů. Dále jsou zde informace o vašich platbách, stavu vašeho účtu a důležitých dokumentech.

 

Informace a podporaDoporučte nás svým přátelům

Nabídněte známým a přátelům připojení prostřednictvím naší sítě. Pokud se kdokoliv z nich rozhodne službu objednat a do smlouvy vyplní, že motivaci nalezl u Vás, máte 1 měsíc slevu 100% na využívání našich služeb. Nerozhoduje, jaký tarif si zákazník zvolí ani tarif Vámi využívaný. Pokud se Vám podaří nalézt např. 12 nových zájemců, znamená to pro Vás roční bezplatné využívání našich služeb.

 

Informace a podporaPozastavení služeb

Trávíte léto na chatě, nebo se chystáte na dlouhou dovolenou? U nás máte možnost pozastavení našich služeb a zbytečně neplatit.

 

Informace a podporaDomy s více bytovými jednotkami

Pokud se v činžovním domě vyskytne několik zájemců o připojení, bylo by neúčelné, aby si každý pořizoval svou instalační sadu. Řešení spočívá v umístění jediné sady do společných prostor domu (půda, výtahová šachta) a vybudování rozvodů datové sítě ke všem zájemcům. Anténu a rozvod sítě po budově instalujeme zdarma formou trvalého zapůjčení. Platí se pouze aktivace služby 300 Kč a případné nadstandardní práce.

 

Informace a podporaAž 3x rychlejší Internet za stejné peníze

Pokud využíváte naše služby prostřednictvím starší technologie na frekvenci 2,4GHz, máte možnost výměny zařízení za nové. Na technologii 5G poskytujeme za stejný měsíční paušál až trojnásobné rychlosti. Zákazníkům v panelových a bytových domech je rychlost navyšována automaticky dle platného ceníku.