Internetová televize Kuki

Internetová televize Kuki

Kuki TV je hezká, milá a snadno ovladatelná. Nemusíte se bát, rychle si na ní zvyknete. Na AppStore nebo Google Play si k set-top boxu můžete stáhnout aplikaci Kuki, díky které bude vaše Kuki vypadat všude úplně stejně jako v set-top boxu a nemusíte se učit nic nového. Kuki potěší řadou chytrých funkcí. Kromě klasických dovedností, jako je nahrávání pořadů, hlídání začátku, zvládá i cestování časem. Pamatuje si všechno, co se stalo v posledních 168 hodinách a lze nahrávat až na dalších 6 měsíců. Každý pořad umí zastavit nebo vrátit na začátek, takže se můžete dívat kdykoli.

 

Filmy

Určitě máte své oblíbené filmové hrdiny, které si rád vychutnáte v nejvyšší kvalitě obrazu i zvuku. Pak musíš vyzkoušet Kuki kino. V něm jsou filmy ve vysokém rozlišení, s českým i originálním dabingem a českými titulky. A samozřejmě s podporou domácího kina.

 

Seriály vždy online

Už nikdy nepropásnete žádný díl Vašich oblíbených seriálů, ani nemusíte hledat v televizním programu, kdy se díl vysílá. Nemuste trávit čas u televize v době, když je venku hezky. Kuki nahrává více jak stovku nejoblíbenějších seriálů a některé se dají přehrát až půl roku zpětně. Všechno přehledně setříděné.

 

Vyzkoušete Kuki zdarma

Spusťte Kuki aplikaci, vyberte jazyk a pa jen potvrdit položku „na zkoušku“. Dokončete registraci nového uživatele na mobilním telefonu, PC nebo přímo ve televizi. A pak už si jen užívejte 60 dní službu zdarma.

Více o Kuki zde

Internetová televize Kuki