Změny cen tarifů od 1. 4. 2024

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat o plánovaném zvýšení cen našeho internetového připojení, které vstoupí v platnost od 1. dubna 2024.

Tarify za 150 a 270 Kč měsíčně zdražují o 20 Kč.

Vzhledem k tomu, že za připojení se platí zpětně, první vyšší platba bude v květnu. Nezapomeňte si, prosím, na konci dubna navýšit trvalý příkaz.

Aktuální měsíční paušál
včetně DPH
Nový měsíční paušál
včetně DPH
150 Kč170 Kč (navýšen o 20 Kč)
270 Kč290 Kč (navýšen o 20 Kč)
370 Kč370 Kč (beze změny)

Tento krok není lehkým rozhodnutím, ale je nezbytný z důvodu nárůstu nákladů na provoz naší sítě. Po dobu 18 let jsme drželi ceny našich služeb stejné, avšak současná situace vyžaduje přijmout opatření, která nám umožní zachovat vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb.

Náklady na provoz naší sítě rostou z mnoha důvodů, mezi něž patří inflace, zdražení konektivity, zdražení elektřiny, vyšší náklady na zajištění bezpečnosti sítě, narůstající administrativa a stále další zákonné povinnosti.

I přes tyto změny budeme nadále investovat do naší síťové infrastruktury, abychom zajistili vysokou úroveň kvality. Se stále narůstajícím tokem zákaznických dat je nezbytné investovat i do vyšších kapacit, aby bylo možné udržet rychlost a spolehlivost internetového připojení.

Chápeme, že změna cen může být nepříjemná, a proto se snažíme zajistit, aby naše služby zůstaly nejen konkurenceschopné, ale i stále kvalitnější. Jsme vděční za Vaši dlouhodobou důvěru a doufáme, že i nadále budeme moci splňovat Vaše očekávání.

Zároveň Vám sdělujeme, že máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu s měsíční výpovědní lhůtou. Pokud patříte mezi zákazníky, kteří mají předplaceno, například na rok dopředu, celé vaše předplacené období bude zachováno za původní cenu a ke zvýšení dojde až na konci tohoto předplaceného období.

Zákazníkům, u kterých je umístěn náš vysílač a mají tedy slevu za napájení vysílače, bude tato sleva navýšena tak, abychom jim zdražení vykompenzovali a jejich měsíční platba tak zůstala stejná i nadále.

S pozdravem
Jan Kanděra
AAGNETH internet